BOMBUS
Pakiranje: 35 g
Cena na enoto: 44,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
proseries
35 g
1,19 €
1,49 €
42,57 €/kg
isostar
1,11 €
1,59 €
45,43 €/kg
1,03 €
1,29 €
36,86 €/kg
balance
1,69 €
1,89 €
54,00 €/kg
heka
150 g
8,99 €
12,90 €
86,00 €/kg
doppelherz
13 g
9,99 €
799,20 €/kg
mlinotest
400 g
1,74 €
2,49 €
6,23 €/kg
2,45 €
2,39 €
5,98 €/kg
joyfuel
50 g
2,69 €
1,99 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
2,99 €
54,36 €/kg
zlato polje
500 g
1,87 €
3,74 €/kg