despar
Pakiranje: 320 g
Cena na enoto: 5,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
žito
300 g
2,49 €
8,30 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,39 €
7,78 €/kg
2,29 €
7,47 €/kg
jure
5,29 €
16,53 €/kg
EDNA
2,67 €
8,34 €/kg
0,56 €
1,75 €/kg
GREEN ORGANICS
100 g
1,49 €
14,90 €/kg
wasa
270 g
8,85 €/kg
2,38 €
gullon
216 g
11,06 €/kg
perutnina ptuj
200 g
2,09 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €