KMETIJA POŽAR
Pakiranje: 2,5 kg
Cena na enoto: 3,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
2,5 kg
3,29 €
2,99 €
1,20 €/kg
mercator
2,79 €
2,69 €
1,08 €/kg
100 g
1,19 €
1,29 €
12,90 €/kg
L INSALATA
350 g
2,19 €
2,29 €
6,54 €/kg
200 g
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
ostalo
1 kg
3,99 €
3,49 €
3,49 €/kg
TUŠ IZDELEK
180 g
1,25 €
6,94 €/kg
spar to go
9,99 €
9,99 €/kg
minute
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
29,08 €/kg
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg