s-budget
Pakiranje: 420 g
Cena na enoto: 3,55 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
1,69 €
1,69 €/kg
60 g
0,21 €
3,50 €/kg
žito
300 g
1,25 €
4,17 €/kg
VOPEX
420 g
5,79 €
2,89 €
6,88 €/kg
spar
360 g
4,69 €/kg
0,99 €
3,30 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
mercator
1,79 €
1,79 €/kg
jure
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg
PANVIVIS
320 g
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
400 g
1,95 €
4,88 €/kg