valsoia
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 6,04 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
evergreen
230 g
1,79 €
7,78 €/kg
160 g
1,69 €
11,19 €/kg
spar veggie
250 g
2,29 €
2,39 €
9,56 €/kg
dr. oetker
38 g
0,89 €
23,42 €/kg
0,93 €
24,47 €/kg
0,88 €
23,16 €/kg
alpro
400 g
1,99 €
2,59 €
6,48 €/kg
1,68 €
2,69 €
proteini.si
500 g
7,49 €
7,29 €
14,58 €/kg
joyfuel
50 g
39,80 €/kg
barebells
55 g
2,99 €
54,36 €/kg