dolcela
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 22,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
25 g
1,39 €
1,85 €
74,00 €/kg
šafram
100 g
1,95 €
19,50 €/kg
NALDONI
3,95 €
39,50 €/kg
gavrilović
0,89 €
1,59 €
15,90 €/kg
1,11 €
0,99 €
TUŠ IZDELEK
65 g
0,59 €
9,08 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg