žito
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 9,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
500 g
5,99 €
9,49 €
18,98 €/kg
4,29 €
25 g
0,45 €
18,00 €/kg
300 g
0,99 €
3,30 €/kg
barilla
2,49 €
4,98 €/kg
2,45 €
1,89 €
3,78 €/kg
spar natur pur
2,39 €
4,78 €/kg
spar
1,79 €
3,58 €/kg
mama
225 g
3,19 €
3,39 €
15,07 €/kg
joyfuel
50 g
2,69 €
1,99 €
39,80 €/kg
barebells
55 g
2,99 €
54,36 €/kg