ledo
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 19,83 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
240 g
3,49 €
14,54 €/kg
600 g
5,78 €
9,63 €/kg
5,89 €
9,82 €/kg
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
6,89 €
9,19 €
22,98 €/kg
9,18 €
300 g
3,99 €
13,30 €/kg
1 kg
4,59 €
3,29 €
3,29 €/kg
3,89 €
3,89 €/kg
snickers
5,49 €
22,88 €/kg