poli
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 12,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
perutnina ptuj
220 g
2,69 €
2,15 €
9,77 €/kg
2,02 €
12,23 €/kg
2,01 €
2,99 €
13,59 €/kg
TUŠ IZDELEK
400 g
4,79 €
11,98 €/kg
pilos
150 g
1,19 €
7,93 €/kg
500 g
15,99 €
31,98 €/kg
mesnine bohinja
330 g
18,99 €
57,55 €/kg
mesnica mercator
5,99 €
8,99 €
17,98 €/kg
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg