go on
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 16,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
bakina tajna
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
menz & gasser
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
350 g
3,99 €
3,39 €
9,69 €/kg
2,99 €
12,26 €/kg
weetabix
450 g
5,49 €
12,20 €/kg
dr. oetker
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg