wasa
Pakiranje: 205 g
Cena na enoto: 11,66 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
230 g
1,79 €
2,39 €
10,39 €/kg
pema
500 g
2,79 €
5,58 €/kg
spar
3,58 €/kg
spar natur pur
4,78 €/kg
ölz
250 g
1,89 €
7,56 €/kg
1,78 €
1,95 €
7,80 €/kg
backbox
360 g
1,28 €
1,13 €
3,14 €/kg
HLEBČEK
žito
400 g
1,39 €
1,65 €
4,13 €/kg