poli
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 9,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
220 g
2,02 €
2,69 €
12,23 €/kg
120 g
1,99 €
1,49 €
12,42 €/kg
150 g
2,29 €
1,72 €
11,47 €/kg
1,71 €
15,27 €/kg
2,15 €
9,77 €/kg
slim&fit
1 kg
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg
9,99 €
9,99 €/kg
spar
15,99 €
15,99 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg
6,49 €
10,99 €
10,99 €/kg
despar
10,49 €
14,99 €
14,99 €/kg