ariel
Pakiranje: 1,1 kg
Cena na enoto: 4,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kos
4,02 €
4,02 €/kos
persil
2,2 kg
11,99 €
21,99 €
10,00 €/kg
10,99 €
13,19 €
6,00 €/kg
14,45 €
6,57 €/kg
2,77 kg
13,89 €
26,99 €
9,74 €/kg
2,97 kg
19,99 €
6,73 €/kg
29,99 €
561 g
13,49 €
24,05 €/kg
TUŠ IZDELEK
3 kg
5,59 €
6,99 €
2,33 €/kg
lenor
495 g
12,99 €
18,99 €
38,36 €/kg