natura
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 15,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
chio
70 g
1,99 €
28,43 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
1,29 €
5,16 €/kg
elephant
0,96 €
13,71 €/kg
0,99 €
18,43 €/kg
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
lay's
2,19 €
2,99 €
14,95 €/kg
s-budget
100 g
0,29 €
0,49 €
4,90 €/kg
180 g
1,39 €
7,72 €/kg
hrusty
80 g
0,59 €
7,38 €/kg