coca-cola
Pakiranje: 3 L
Cena na enoto: 1,26 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
330 ml
1,39 €
4,21 €/L
0,82 €
1,09 €
3,30 €/L
1,14 €
3,45 €/L
TUŠ IZDELEK
3 L
8,29 €
2,76 €/L
8,79 €
2,93 €/L
9,29 €
3,10 €/L
6,99 €
2,33 €/L
staropramen
500 ml
6,39 €
12,78 €/L
malfy
50 ml
2,81 €
56,20 €/L
pepsi
1,5 L
4,99 €
5,67 €
3,78 €/L
beefeater
250 ml
1,79 €
2,39 €
9,56 €/L
1,91 €