lindt
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 47,12 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
5,59 €
7,99 €
39,95 €/kg
8,99 €
100 g
3,19 €
4,49 €
44,90 €/kg
2,69 €
3,29 €
3,79 €
37,90 €/kg
3,89 €
2,72 €
27,20 €/kg
2,79 €
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
lucifer
6,95 €
55,60 €/kg
manner
1,89 €
1,69 €
13,52 €/kg