ariel
Pakiranje: 1,76 kg
Cena na enoto: 6,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
persil
2,77 kg
13,89 €
26,99 €
9,74 €/kg
FAKS
2,2 kg
10,99 €
5,00 €/kg
TUŠ IZDELEK
3 kg
5,59 €
6,99 €
2,33 €/kg
11,99 €
21,99 €
10,00 €/kg
13,19 €
6,00 €/kg
14,45 €
6,57 €/kg
6,05 kg
27,99 €
4,63 €/kg
39,99 €
1,98 kg
7,30 €/kg
2,97 kg
29,99 €
19,99 €
6,73 €/kg