bauli
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 11,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
2,69 €
3,49 €
11,63 €/kg
manner
3,99 €
13,30 €/kg
3,59 €
11,97 €/kg
4,39 €
14,63 €/kg
HLEBČEK
1,54 €
1,59 €
5,30 €/kg
žito
0,99 €
3,30 €/kg
ostalo
mcennedy
1,79 €
5,97 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
milka
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg