Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 13,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ullman
500 g
6,50 €
13,00 €/kg
12,49 €
24,98 €/kg
royal seeds
1,39 €
vms
250 g
5,49 €
21,96 €/kg
100 g
4,19 €
41,90 €/kg
50 g
2,89 €
57,80 €/kg
3,99 €
39,90 €/kg
3,29 €
13,16 €/kg
120 g
2,59 €
21,58 €/kg