mikado
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 21,20 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milka
45 g
0,99 €
22,00 €/kg
100 g
1,99 €
1,39 €
13,90 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
0,84 €
0,85 €
8,50 €/kg
spar premium
180 g
3,49 €
19,39 €/kg
190 g
3,99 €
21,00 €/kg
proteini.si
400 g
16,49 €
23,99 €
59,98 €/kg
16,99 €
23,49 €
58,73 €/kg
gorenjka
3,59 €
35,90 €/kg
34,90 €/kg
2,79 €