PEK.PEČJAK
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 17,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
EDNA
80 g
0,69 €
8,63 €/kg
žito
0,79 €
9,88 €/kg
200 g
2,79 €
2,89 €
14,45 €/kg
160 g
1,81 €
2,59 €
16,19 €/kg
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
pekarna grosuplje
7 day's
0,84 €
0,99 €
12,38 €/kg
tuc
0,65 €
don don
240 g
2,99 €
12,46 €/kg