ave
Pakiranje: 480 g
Cena na enoto: 13,10 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,28 €
4,69 €
11,73 €/kg
3,99 €
9,98 €/kg
1 kg
11,99 €
11,99 €/kg
4,54 €
6,49 €
16,23 €/kg
450 g
3,98 €
8,84 €/kg
TUŠ IZDELEK
480 g
2,29 €
4,77 €/kg
z'dežele
4,89 €
6,99 €
14,56 €/kg
košaki
8,79 €
18,31 €/kg
3,79 €
4,99 €
10,40 €/kg
5,49 €
11,44 €/kg
mercator
7,99 €
16,65 €/kg
gourmet finest cuisine
4,48 €
9,33 €/kg