duck
Pakiranje: 72 g
Cena na enoto: 74,86 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
72 g
3,39 €
2,69 €
37,36 €/kg
50 g
3,49 €
3,14 €
62,80 €/kg
glade
150 g
3,29 €
21,93 €/kg
3,08 €
TUŠ IZDELEK
105 g
2,79 €
26,57 €/kg
18,60 €/kg
bref
100 g
6,99 €
34,90 €/kg
3 kg
5,59 €
2,33 €/kg
wc net
38 g
1,94 €
2,99 €
78,68 €/kg
1 kos
4,02 €
4,02 €/kos
2,89 €
5,79 €
57,90 €/kg
3,99 €
26,60 €/kg