friskies
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 16,25 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
vitakraft
120 g
3,34 €
27,83 €/kg
1,02 kg
6,99 €
6,85 €/kg
1,5 kg
5,59 €
4,66 €/kg
4,89 €
3,26 €/kg
pedigree
70 g
0,99 €
1,05 €
15,00 €/kg
0,79 €
11,29 €/kg
500 g
2,79 €
3,99 €
7,98 €/kg
2,92 €
3,89 €
7,78 €/kg
scotty
1,69 €
24,14 €/kg