kviki
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 14,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
0,95 €
1,89 €
9,45 €/kg
1,35 €
1,95 €
9,75 €/kg
multinorm
50 g
0,79 €
0,85 €
17,00 €/kg
milka
0,54 €
1,09 €
21,80 €/kg
0,74 €
0,99 €
19,80 €/kg
san carlo
0,83 €
16,60 €/kg
ricola
1,75 €
1,80 €
36,00 €/kg
1,01 €
1,69 €
33,80 €/kg
1,79 €
35,80 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
1,29 €
5,16 €/kg
fiorentini
100 g
2,99 €
29,90 €/kg