zelene doline
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 4,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
free zone
160 g
0,49 €
0,45 €
2,81 €/kg
180 g
0,83 €
4,61 €/kg
0,89 €
1,19 €
6,61 €/kg
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
500 g
0,99 €
1,53 €
1,09 €
1,49 €
2,98 €/kg
2,38 €/kg