perutnina ptuj
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 12,09 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
8,99 €
11,99 €
11,99 €/kg
500 g
4,79 €
5,99 €
11,98 €/kg
4,48 €
4,49 €
250 g
3,29 €
13,16 €/kg
2,46 €
2,47 €
9,88 €/kg
150 g
1,79 €
2,29 €
15,27 €/kg
1,71 €
1,72 €
11,47 €/kg
200 g
3,99 €
19,95 €/kg
3,14 €
4,19 €
20,95 €/kg