Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 12,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
415 g
2,87 €
3,59 €
8,65 €/kg
2,54 €
3,49 €
8,41 €/kg
3,45 €
2,93 €
7,06 €/kg
1 kg
15,99 €
15,99 €/kg
spar to go
9,99 €
9,99 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
minute
830 g
2,69 €
3,39 €
4,08 €/kg
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
mikado
820 g
4,13 €/kg