ledo
Pakiranje: 65 ml
Cena na enoto: 10,31 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 ml
4,99 €
6,99 €
8,74 €/L
120 ml
1,89 €
15,75 €/L
300 ml
2,79 €
3,99 €
13,30 €/L
280 ml
14,25 €/L
100 ml
2,69 €
26,90 €/L
planica
2,99 €
24,92 €/L
oreo
4,89 €
23,30 €/L
indy & pippa
450 ml
7,39 €
16,42 €/L
viennetta
650 ml
7,09 €
10,91 €/L
7,19 €
11,06 €/L