guinness
Pakiranje: 440 ml
Cena na enoto: 5,34 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
staropramen
2 L
5,01 €
5,29 €
2,65 €/L
4,19 €
4,96 €
2,48 €/L
pittinger
500 ml
0,66 €
0,74 €
1,48 €/L
3,99 €
2,10 €/L
0,79 €
1,58 €/L
paulaner
1,49 €
2,98 €/L
union
330 ml
0,99 €
4,52 €/L
1,69 €
1,99 €
3,98 €/L
thomas henry
750 ml
3,19 €
3,69 €
4,92 €/L
night orient
6,49 €
8,79 €
11,72 €/L
laško
1,09 €
3,30 €/L
1,06 €