HUMKO
Pakiranje: 3,5 kg
Cena na enoto: 1,37 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
plantella
80 g
5,79 €
72,38 €/kg
1 kg
14,49 €
14,49 €/kg
11,99 €
11,99 €/kg
substral
1,7 kg
11,49 €
6,76 €/kg
9 g
4,79 €
532,22 €/kg
7,5 kg
15,49 €
2,07 €/kg
BIOPLANTELA
9,49 €
9,49 €/kg
290 g
5,29 €
18,24 €/kg
NJIVA
750 g
7,29 €
9,72 €/kg
8,79 €
loctite
3 g
5,19 €
1730,00 €/kg