knoppers
Pakiranje: 75 g
Cena na enoto: 14,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
75 g
2,39 €
2,99 €
39,87 €/kg
1,99 €
2,49 €
33,20 €/kg
lorenz
1,59 €
21,20 €/kg
kinder
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
loacker
175 g
14,23 €/kg
40 g
62,25 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg