s.pellegrino
Pakiranje: 250 ml
Cena na enoto: 4,40 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
500 ml
0,44 €
0,88 €/L
dana
1,5 L
0,39 €
0,79 €
0,53 €/L
GUIZZA
0,48 €
0,32 €/L
0,59 €
0,39 €/L
beefeater
250 ml
1,79 €
2,39 €
9,56 €/L
1,91 €
2,69 €
10,76 €/L
monin
4,69 €
5,90 €
23,60 €/L
squid game
1,69 €
0,84 €
3,36 €/L
taiga
0,89 €
3,56 €/L
750 ml
1,15 €
1,53 €/L
jana
330 ml
0,55 €
1,67 €/L