TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 112 g
Cena na enoto: 12,41 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
500 g
3,89 €
7,78 €/kg
jadro
200 g
1,89 €
9,45 €/kg
leibniz
100 g
2,19 €
1,64 €
16,40 €/kg
1,83 €
2,29 €
22,90 €/kg
18,90 €/kg
milka
156 g
2,79 €
2,09 €
13,40 €/kg
2,89 €
18,53 €/kg
2,85 €
18,27 €/kg
dulcetti
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg