dolcela
Pakiranje: 25 g
Cena na enoto: 74,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
25 g
1,39 €
1,85 €
74,00 €/kg
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
s-budget
1,16 €
46,40 €/kg
ORKA
1,05 €
42,00 €/kg
TUŠ IZDELEK
250 g
0,84 €
0,75 €
3,00 €/kg
500 g
1,09 €
2,18 €/kg
NUTRIGOLD
9,29 €
6,10 €
24,40 €/kg
dr. oetker
340 g
4,49 €
13,21 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
12,48 €/kg
4,72 €