knorr
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 11,43 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
70 g
1,59 €
2,09 €
29,86 €/kg
0,00 €
40 g
1,19 €
29,75 €/kg
1,49 €
39,75 €/kg
120 g
2,99 €
24,92 €/kg
2,19 €
18,25 €/kg
3,39 €
28,25 €/kg
48 g
0,99 €
1,99 €
41,46 €/kg
31,04 €/kg
80 g
18,63 €/kg
17,42 €/kg
bam
4,99 €
71,29 €/kg