L INSALATA
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 12,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
minute
100 g
1,19 €
1,49 €
14,90 €/kg
bio zone
1,12 €
mercator
0,79 €
1,39 €
13,90 €/kg
200 g
1,56 €
7,80 €/kg
125 g
12,48 €/kg
350 g
2,19 €
2,29 €
6,54 €/kg
spar natur pur
1,29 €
0,99 €
9,90 €/kg
spar
odlično
1,25 €
1,79 €
17,90 €/kg
12,90 €/kg
5,39 €
53,90 €/kg