natura
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 10,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,46 €
12,30 €/kg
3,49 €
17,45 €/kg
100 g
3,29 €
32,90 €/kg
150 g
2,49 €
16,60 €/kg
60 g
1,55 €
25,83 €/kg
2,87 €
19,13 €/kg
6,17 €
41,13 €/kg
50 g
1,05 €
21,00 €/kg
0,98 €
6,53 €/kg
80 g
5,96 €
74,50 €/kg
15,50 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg