Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
2,5 kg
3,29 €
2,99 €
1,20 €/kg
s-budget
2 kg
1,69 €
0,85 €/kg
mercator
2,79 €
2,69 €
1,08 €/kg
minute
200 g
1,29 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
100 g
1,19 €
1,49 €
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg
s&z brez bz
1 kos
2,49 €
2,49 €/kos
gea
230 g
3,47 €
15,09 €/kg
3,59 €
15,61 €/kg
400 g
1,79 €
2,59 €
6,48 €/kg