bake rolls
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 12,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
tuc
80 g
0,79 €
0,74 €
9,25 €/kg
0,84 €
0,99 €
12,38 €/kg
spar natur pur
0,59 €
mercator-radi imamo domače
1,49 €
1,19 €
14,88 €/kg
odlično
hrusty
7,38 €/kg
smoki
0,86 €
1,43 €
17,88 €/kg
0,97 €
12,13 €/kg
ceremeal
125 g
1,89 €
15,12 €/kg
pringles
165 g
3,39 €
2,49 €
15,09 €/kg