Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
garden good
500 g
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
180 g
1,29 €
7,17 €/kg
ds
200 g
2,39 €
2,49 €
12,45 €/kg
bio zone
100 g
1,12 €
14,90 €/kg
spar natur pur
25 g
1,04 €
59,60 €/kg
bimed
1,11 €
1,59 €
7,95 €/kg
odlično
3,77 €
18,85 €/kg
3,79 €
18,95 €/kg
s&z brez bz
2 kg
1,99 €
1,25 €/kg
krispper
1,60 €
2,29 €
91,60 €/kg
3,56 €
2,95 €
5,90 €/kg