mama
Pakiranje: 225 g
Cena na enoto: 13,29 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
500 g
0,89 €
1,78 €/kg
baškovč
4,01 €
8,02 €/kg
MARTINO
1,95 €
3,90 €/kg
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
marodi
400 g
2,99 €
2,74 €
6,85 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg