ljubljanske mlekarne
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 7,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,69 €
10,76 €/kg
500 g
1,11 €
1,59 €
3,18 €/kg
1,25 €
1,49 €
2,98 €/kg
mercator
2,19 €
4,38 €/kg
TUŠ IZDELEK
2,59 €
2,89 €
5,78 €/kg
370 g
4,12 €
5,49 €
14,84 €/kg
2,99 €
5,48 €
14,81 €/kg
4,39 €
350 g
15,66 €/kg
15,69 €/kg
0,89 €
1,39 €
5,56 €/kg