Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
500 g
2,49 €
4,98 €/kg
mesnica mercator
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg
slim&fit
15 g
1,99 €
1,49 €
99,33 €/kg
1,81 €
2,59 €
5,18 €/kg
100 g
2,09 €
1,57 €
15,70 €/kg
hermine wech
1 kg
10,99 €
11,79 €
11,79 €/kg
pivka
400 g
3,59 €
4,79 €
11,98 €/kg
3,49 €
480 g
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
130 g
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
dobro
90 g
2,99 €
3,99 €
44,33 €/kg