TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 20,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
480 g
8,99 €
18,73 €/kg
250 g
7,49 €
29,96 €/kg
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
kras
1 kg
22,99 €
22,99 €/kg
2,99 €
29,90 €/kg
1,69 €
16,90 €/kg
pršutarna lokev
33,99 €
33,99 €/kg
13,99 €
slim&fit
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg
9,99 €/kg
spar
15,99 €
15,99 €/kg