VIWA
Pakiranje: 600 ml
Cena na enoto: 2,38 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
o.k.
600 ml
0,88 €
0,55 €
0,92 €/L
dana
1,5 L
0,69 €
0,46 €/L
1,29 €
0,86 €/L
1,39 €
0,93 €/L
fuzetea
500 ml
1,19 €
2,38 €/L
1,14 €
1,15 €
2,30 €/L
sola
0,91 €
1,82 €/L
cedevita
0,99 €
1,49 €
0,99 €/L
1,55 €
1,03 €/L
1,25 €
1,24 €
0,83 €/L
spar
0,49 €
0,45 €
0,90 €/L
fruc
1,00 €
2,00 €/L