LABUD
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 5,74 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
pulitol
400 g
1,79 €
4,48 €/kg
himalaya
100 g
2,89 €
4,49 €
44,90 €/kg
sensodyne
75 g
7,26 €
96,80 €/kg
natura siberica
4,45 €
5,29 €
52,90 €/kg
parodontax
7,19 €
3,59 €
47,87 €/kg
glina bolus
70 g
9,90 €
141,43 €/kg
becutan
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
kokett
1 kos
1,05 €
1,05 €/kos
lacura
1,25 €
1,25 €/kos