o´plant
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 7,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,49 €
4,99 €
12,48 €/kg
4,98 €
800 g
6,09 €
7,61 €/kg
450 g
11,09 €/kg
kvibo
17,99 €
22,49 €/kg
pekarna jure
7,99 €
9,99 €/kg
9,59 €
11,99 €/kg
s-budget
850 g
3,87 €
3,86 €
4,54 €/kg
zlato polje
9,29 €
1 kg
7,89 €
7,89 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg