TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 5,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,99 €
1,04 €
10,40 €/kg
180 g
1,19 €
1,25 €
6,94 €/kg
400 g
0,89 €
2,23 €/kg
350 g
2,49 €
7,11 €/kg
bio zone
1 kg
1,99 €
2,29 €
2,29 €/kg
mercator
1,49 €
1,09 €
1,09 €/kg
108 g
1,29 €
11,94 €/kg
spar to go
7,99 €
7,99 €/kg
2,79 €
2,69 €
2,69 €/kg
9,99 €
9,99 €/kg
s-budget
qualité suisse
1,69 €
1,69 €/kg