MARJAN VOČE
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 3,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
garden good
400 g
1,29 €
3,23 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,39 €
3,48 €/kg
bimed
200 g
1,99 €
9,95 €/kg
pokica
450 g
2,75 €
3,45 €
7,67 €/kg
2,35 €
11,75 €/kg
smoki
150 g
1,89 €
2,28 €
15,20 €/kg
2,29 €
15,27 €/kg
despar
180 g
1,59 €
8,83 €/kg
lorenz
110 g
2,79 €
25,36 €/kg
hrusty
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
spar natur pur
125 g
1,49 €
11,92 €/kg
s-budget
100 g
0,47 €
4,70 €/kg